دوره‌های تخصصی اینترنتی اکسل، اکسس و آفیس

با آسودگی هر کجایی که هستید و هر زمانی که خواستید، 

با فرساران برترین کیفیت آموزش دوره های آفیس را تجربه کنید.

 

 

 

چهار مزیت دوره‌های اینترنتی فرساران

 

1) بیش از 66% درصد هزینه کمتر بپردازید

هزینه‌ یک دوره نزدیک به یک سوم یک دوره خصوصی است! به عنوان نمونه دوره Pivot Table مستلزم 3 الی 4 ساعت جلسه خصوصی است که هزینه آن حدود 120 هزار تومان می‌شود. شما با 30% این مبلغ می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

 

2) کیفیت حرفه‌ای دوره ها

طراحی و اجرای آموزش این دوره‌ ها تماما توسط اساتید فرساران انجام شده است و با مثالهای گوناگونی، شکل ها و خودآزمایی هایی که در یک درس گنجانده شده است، یادگیری موثری را برای شما تضمین می نماید.

 

3) عدم نیاز به برنامه ریزی دقیق

ساعت 7 تا 8 صبح، یک روز تعطیلی میان هفته یا پنج شنبه بعد از ظهر را می‌توانید به یک دوره اختصاص دهید. هر زمانی که مایل هستید دوره در اختیار شماست و نیاز به برنامه ریزی دقیق و همه جانبه برای شرکت در یک دوره ندارید.

 

4) با روش خودتان بیاموزید

شما لازم دارید که یک درس را چند بار بخوانید. از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید تمرین بیشتری را انجام دهید و یا اینکه سریعتر یک مطلب را بیاموزید. یک دوره اینترنتی این امکان را به شما می‌دهد که را روش خودتان مطالب را فرا بگیرید.

 

نحوه ثبت نام / قیمت ها / لیست دوره‌ها
ابتدا باید وارد سامانه ویـــرا شوید. ما دوره‌های اینترنتی فرساران را "ویـــرا" نام گذاری کرده ایم.
جالب است بدانید که سامانه ویـــرا، از همان نرم افزاری استفاده می‌کند که دانشگاه تهران و دانشگاه علم و صنعت برای دوره‌های اینترنتی استفاده می‌نمایند.
برای ثبت نام در هر دوره هزینه آن دوره را می‌توانید به صورت اینترنتی (درگاه بانک ملت) یا کارت به کارت پرداخت نمایید که بلافاصله بعد از پرداخت می‌توانید وارد یک درس شوید و مطالعه آنرا شروع نمایید. فیلم آموزشی انتهای این صفحه را مشاهده کنید.
تضمین دوره‌ها
بدیهی است که با خود بگویید "آیا دوره‌ها کیفیت مناسبی دارند و چیزی می‌آموزم؟" ، "من پولم را به چه کسی می‌پردازم و چه تضمینی دارم؟" و ده‌ها موضوع دیگر که ذهن شما را مشغول می‌کند. به همین دلیل توجه شما را به موارد زیر جلب می‌نماییم:
1- نماد اعتماد الکترونیکی فرساران

این نماد فقط به سازمان‌هایی از سوی ورازت صنعت، معدن و تجارت اعطا می‌گردد که تمامی ویژگی‌های تجارت الکترونیک را داشته باشند. این نماد تضمین کننده اعتبار شخص حقوقی برای خدمات آنلاین است. توجه داشته باشید که فقط سایت‌های معتبری مانند کارگزاریهای بورس، دیجی کالا و .. این نماد را دارند.
2- بازگشت کل مبلغ پرداختی شما ظرف مدت 15 روز
بنا بر قوانین تجارت الکترونیک که فرساران با توجه به نماد اعتماد الکترونیک ملزم به رعایت مفاد آن است، فرساران به فراگیران دوره‌های آنلاین امکان می‌دهد که به مدت 15 روز بعد از ثبت نام در یک دوره، به دلیل عدم رضایت از کیفیت و یا عدم مطابقت با سرفصل‌های اعلام شده از دوره انصراف خود را اعلام کنند و 100% مبلغ پرداختی خود را باز پس گیرند. برای این موضوع کافی است که توسط ایمیل تقاضای خود را مطرح نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های اینترنتی فرساران لینک‌های زیر را مشاهده نمایید:

 

   آموزش ساخت حساب کاربری در ویــرا

   نحوه ثبت نام در یک درس

 

 

 

لطفا فیلم زیر را مشاهده نمایید. (این فیلم دارای زیر نویس و بدون صدا است)

Video: