فیلم آموزش ساخت چارت سازمانی در Visio

Visio یک برنامه جالب برای استفاده می باشد منظور از استفاده یعنی به کار بردن نمودارها – شكل ها -الگوریتم ها و طراحی صفحات و خلاصه انجام بسیاری از کارهای گرافیکی و زیبا است و Visio یک ابزار رسم دیاگرام ها است .

Visio نمودارهای سازمانی را سریعا ایجاد می کند ولی این امر یکی از قابلیت های اولیه آن محسوب می شود. فرض کنیم داده هایی در مورد کارکنان سازمان دارید( نام – عنوان – سایر موارد ) در یک فایل صفحه گسترده یا به صورت متن ذخیره شده اند . شما می توانید به طور خودکار با استفاده از Visio از این داده ها نمودار سازمانی ایجاد کنید .

در این فیلم آموزشی فرا می گیرید که چگونه می توانیم با اطلاعات یک فایل اکسل که به صورت جدولی است ، یک چارت سازمانی را ایجاد نماییم.

برای مشاهده بهتر این فیلم آموزشی می توانید آنرا در حالت Full Screen (تمام صفحه) در آورید. (فلش کوچک در کنار آیکون تنظیم صدا را کلیک کنید)

دیدگاه‌ها

مهدی مهردوست

خیلی خوشحال شدم که افرادی مثل شما هستند که اطلاعات مفیدی را بازحمت وبه راحتی دراختيارديگرانی چون من قرار می دهند. بسیاربسیار سپاسگزارم. مرحبا ودست مریزاد
موفق وموید. وشاد باشید

mehrshad

با سلام و سپاس 

بعد از انجام مراحل فوق در انتها به تعداد نفرات پرسنل بالابر شیت جداگانه در VISIO باز میگردد دلیل این خطا چیست ؟لطفاً راهنمایی بفرمایید 

افزودن دیدگاه جدید