چگونه اطلاعات یک جدول را در شیت‌های مختلف تفکیک کنید

هنگامیکه در یک Sheet از Excel  داده هایی را دارید مثلا اطلاعات فروش بر حسب شهرهای مختلف و یا اطلاعات ورود و خروج پرسنل یک شرکت و می خواهید که این اطلاعات را با معیار خاصی تجزیه کنید این Addins به شما کمک می کند که اینکار را به سادگی انجام دهید.

تصور کنید که باید اطلاعات فروش را طوری تجزیه کنید که در هر شیت Excel اطلاعات مربوط به یک شهر نمایش داده شود و یا به مدیر هر قسمت گزارش ورود و خروج پرسنل همان قسمت را بدهید و از دادن کل Sheet که در آن همه اطلاعات بخش های مختلف آمده است خودداری کنید چاره ای بجز بکار گیری ابزار Filter , Copy-Paste ندارید و اگر 20 شهر باشد و هر روز بخواهید این کار را انجام دهید کار بسیار پیچیده خواهد شد.

این Addins که به صورت رایگان قابل Download و نصب است اطلاعات شما را با شرط خاصی که در یک ستون از داده ها  است، تجزیه می کند و می تواند نتیجه کار را به صورت Sheet و یا فایل Excel درآورد.

 

توجه: این نسخه فقط در اکسل 2003 کار می کند و نسخه های جدید آن باید از سایت اصلی سازنده خریداری گردد.

 

Video: 

دیدگاه‌ها

جواد محمودآبادی

دستتون درد نکنه

mahmoudreza

باسلام وسپاس

فایلودانلودونصب کردم ولی موقع اجراباپیام زیرمواجه میشم وبرنامه اجرانمیشه علت چی میتونه باشه ؟

باتشکر

run-time error "1004"

autofilter method of range class failed

صالح احمدی

با سلام

نسخه فوق در آفیس 2007 و به بالاتر قابلیت اجرایی نداشته و دارای خطا میباشد . لطفا در صورت امکان نسخه ای که با آفیس 2007 و به بالا همخوانی و قابلیت اجرا داشته باشد را آپلود فرمائید و یا چگونگی تهیه آنرا راهنمایی فرمایید .

با تشکر از دانش و اطلاعات خوب و همچنین سایت عالی و کاربردی شما

فرشید میدانی

بله این نرم افزار فقط در 2003 کار می کند و نسخه های جدید آن باید خریداری شود (قیمتی حدود 15 دلار) از سایت اصلی .

توجه داشته باشید که خرید نرم افزار کار زیاد سختی در ایران نیست، شرکت هایی ایرانی هستند که برای شما اینکار را انجام می دهند.

افزودن دیدگاه جدید