فرفند اکسل: «یک ترفند اکسل است اما کاربردی ترین خواهد بود»

 

فرفند ترفندی کاربردی در اکسل

آموزشی کاربردی در راه است

تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۴۰۰

مقدمه:

ما در فرساران برخی در حوزه اکسل برخی از آموزش‌ها و کارهای بنیادی را در ایران برای اولین با انجام داده‌‌ایم مانند «توابع تاریخ شمسی در اکسل و تبدیل عدد به حروف»، «نقشه حبابی استان‌های ایران» و ... که برخی از آن‌ها بدون تردید در تمامی کشور فراگیر شد و هزاران کارشناس در صدها سازمان از آنها استفاده می‌کنند. اکنون هم قرار است برای شما «فرفندی در اکسل» را ارائه کنیم که در تمامی ایران فراگیر خواهد شد. همچنین باید اشاره کنیم که در تمامی این سال‌ها بازخوردهای دلگرم کننده شما را دریافت کرده‌ایم که جای سپاس و قدردانی ویژه‌ای دارد و همین ما را بر آن می‌دارید که چکیده تجربیات خود را در اختیار شما بگذاریم که فرفند هم یکی از آن است.

فرفند از دو واژه ترفند + فرساران ساخته شده است تا هویت مشخصی به این آموزش بدهد و شما بتوانید آن را با این نام به همکاران و دوستانتان معرفی و یا جستجو کنید. این آموزش در تاریخ ۶ بهمن ۱۴۰۰ از طریق این صفحه ارائه خواهد شد که آدرس آن به شرح زیر است:

www.farsaran.com/farfand

www.farsaran.com/فرفند

فرفند دقیقا چیست؟

فرفند یک مقاله آموزشی از یک ترفند کاربردی اکسل است که در تاریخ ۶ بهمن ۱۴۰۰ به صورت PDF و Video‌ از طریق همین صفحه منتشر خواهد شد. فرفند آموزشی است که جنبه‌ای از آن در ایمیل زیر منعکس شده است:

متن ایمیل دریافتی از آقای غلامرضا:

با سلام
بسیار ساده، روان و کاربردی مطالب را آموزش داده‌اید. آموزش یعنی همین، ساده سازی راهی که خود آن را با زحمت و طولانی طی کردی.
ممنونم

چرا فرفند را بلافاصله منتشر نکرده‌اید؟
دلیل اصلی آن عدم رعایت حقوق مالکیت فکری و معنوی است که گاهی توسط افرادی نقض می‌شود و از مقاله‌ها و دستاوردهای فکری فرساران بدون ارجاع و با نام خودشان در سایت‌ها و کانال‌های استفاده می‌کنند. با این کار ما می‌توانیم مطمئن شویم که جلوی سوء استفاده این دسته از افراد گرفته خواهد شد. 

 

چنانچه مایل هستید که به محض انتشار فرفند از آن توسط ایمیل آگاه شوید، کافی است ایمیل خود را در خبرنامه زیر وارد کنید:

به این مطلب پاسخ دهید